MILAN FASHION WEEK FALL 2018 || RUNWAY

16:05


Dzisiaj kiedy wszystkie oczy zwrócone zostały w kierunku Paryża, ja chciałabym Wam pokazać co mnie zachwyciło w pokazach z Mediolanu. Każdy pokaz jest na swój sposób piękny i magiczny Jednak ja jak chyba każdy, mam swoje ulubione, które totalnie mnie urzekły oraz takie które nie przypadły mi po prostu do gustu.
Każdy dom mody, każdy projektant ma swój styl i swoją wizję co doskonale widać przewijając w dół zdjęcia które wybrałam. Pokazy były mniej lub bardziej kolorowe. Jedne zachwycały elegancją inne prezentowały bardziej sportowe wydanie. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Gdybym miała pokazać każdą stylizację która mi się spodobała post ten byłby strasznie długi i nikomu nie chciałoby się tego oglądać. Na pewno znalazł by się tu cały pokaz Fendi, Dolce&Gabbana, Giorgio Armani, Moschino, Max Mara, Versace oraz Tommy Hilfiger. W każdym pokazie znalazłam to coś, przynajmniej jedną perełkę która mi się spodobała ale ta siódemka skradła moje serce całymi kolekcjami!

A jakie pokazy przypadły Wam do gustu? Jeżeli chcecie zobaczyć więcej zdjęć warto zajrzeć na stronę ELLE oraz na profile Instagramowe konkretnych projektantów, domów mody oraz blogerów i blogerek obecnych na pokazach. (Ja między innymi w ten sposób śledziłam na bieżąco pokazy.)

Jutro wrzucę post również ze zdjęciami z Mediolanu ale tym razem nie z wybiegów, a z tej drugiej strony czyli Street Style!


Czy taka forma podsumowania wam się podoba i chcecie kolejny z Paryża, czy tym razem wolicie pojedyncze krótkie wpisy z poszczególnych pokazów? 

You Might Also Like

1 komentarze

Instagram